Naujiena
2022 Aug 11

LitFOOD ateinančio pusmečio planuose – parodos bei verslo misijos

LitFOOD ateinančio pusmečio planuose – parodos bei verslo misijos

Nors pastarieji pora metų į tarptautinių parodų ir verslo misijų organizavimą įnešė nemažai pasikeitimų, 2022-ieji galėtų būti laikomi gyvai vykstančių parodų atgimimo metais – jų šiais metais suorganizavome net 7! Kviečiame susipažinti su ateinantį pusmetį vyksiančiomis tarptautinėmis maisto produktų ir gėrimų parodomis bei verslo misijomis, kuriose Lietuvos įmonių dalyvavimą organizuoja LitFOOD.

PRANCŪZIJA

Jau spalio 15–19  d., net 30 Lietuvos įmonių rinksis į Paryžiuje vyksiančią vieną didžiausių Europos maisto produktų ir gėrimų pramonės parodų – „Sial Paris 2022“. Jau daugiau nei 50 metų vykstanti paroda Lietuvos maisto produktų ir gėrimų gamintojams yra viena svarbiausių, siekiant didinti produkcijos eksporto apimtis tiek Europoje, tiek už Europos ribų.

Šiemet Lietuvos maisto produktų ir gėrimų gamintojai savo produkciją pristatys keturiuose jungtiniuose stenduose – maisto, gėrimų, konditerijos bei pieno sektoriuose.

„Sial Paris“ organizatoriai prognozuoja, jog po trejų metų pertraukos grįžtančią parodą šiemet aplankys daugiau nei 160 tūkst. lankytojų.

ŠVEDIJA

Lapkričio 16–17 d. Lietuvos gamintojai dalyvaus jau dešimtą kartą vyksiančioje didžiausioje Skandinavijos regione sertifikuotų ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje „Nordic Organic Food Fair 2022“.

Didžiausia Šiaurės šalių F&B sektoriaus paroda kasmet iš viso pasaulio pritraukia pirkėjus, nepriklausomus mažmenininkus, platintojus, didmenininkus ir didžiausių prekybos tinklų, tokių kaip COOP, Lidl, Ikea, Hemköp, ICA, Life, Netto, Holland & Barrett, Midsona ir kt., atstovus. Šiemet parodoje savo gaminamą produkciją pristatyti 6 Lietuvos maisto produktų bei gėrimų sektoriaus atstovai!

JAPONIJA

LitFOOD organizuoja Lietuvos maisto produktų ir gėrimų gamintojų dalyvavimą lapkričio mėnesį vyksiančioje ministro vadovaujamoje verslo misijoje Japonijoje, kurios metu planuojami susitikimai tiek su jau esamomis įmonėmis–partnerėmis, tiek su galimais naujais prekybos partneriais Tokijo bei Gifu regione.

Šiuo metu mūsų eksportuotojams situacija itin palanki – didelei daliai Pietų Amerikos šalių apribojus eksportą pasauliniai maisto eksporto trikdžiai palietė ir Japoniją. Tad sunerimusi dėl tiekimo trikdžių Japonijos rinka, priklausoma nuo maisto produktų importo, atsigręžia į Europą, o įgyvendinamas ES ir Japonijos laisvos prekybos susitarimas numato vis mažėjančius importo į Japoniją muitus!

PIETŲ KORĖJA

Šiemet LitFOOD pirmą kartą organizuoja Lietuvos maisto produktų ir gėrimų gamintojų dalyvavimą parodoje „Coex Food Week 2022″. Ši paroda – viena žinomiausių ir laukiamiausių tarptautinių parodų Seule, kurioje šiais metais nacionalinius paviljonus turės 20 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Numatoma, jog per visą parodos laikotarpį Lietuvos paviljone apsilankys 50 tūkst. lankytojų iš viso Azijos regiono.

Parodos metu LitFOOD kartu su LR ambasada Pietų Korėjoje taip pat organizuoja verslo misiją, kurios metu vyks gyvi dvišaliai B2B susitikimai su P. Korėjos regiono įmonėmis.

Kitos 2023 m. sausio-vasario mėn. LitFOOD organizuojamos parodos:

More news

No news found...