AB Auga Group

„AUGA group“ vysto tvaraus ūkininkavimo modelį, pagrįstą naujomis technologijomis, apimantį augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir užsakomuosius gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų bendrovė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams bei tiekia rinkai žaliavinius produktus. „AUGA group“, kurios misija yra tiekti maisto produktus be kainos gamtai, yra orientuota į „AgTech“ sprendimų, skirtų tvariai maisto gamybai, kūrimą ir taikymą.

Beveik ketvirtadalis pasaulinių šiltnamio dujų emisijų atsiranda dėl žemės ūkio veiklos, tačiau iki šiol nebuvo realių technologinių sprendimų kaip šias emisijas sumažinti. „AUGA group“ siekia tai pakeisti. Pasitelkusi savo kuriamas technologijas, „AUGA group“ sprendžia pagrindines šiltnamio dujų emisijų problemas žemės ūkyje, atsirandančias dėl dirvožemio tręšimo, galvijų virškinimo procesų ir dėl iškastinio kuro naudojimo.

Pirmasis šio darbo rezultatas – biometanu ir elektra varomas traktorius, galintis nepertraukiamai dirbti iki 12 valandų ir išsprendžiantis kuro papildymo problemą keičiamomis biometano kasetėmis. Tokiu būdu „AUGA M1“ traktorius yra pirmasis profesionaliam naudojimui skirtas nulio emisijų traktorius pasaulyje.

Taip pat bendrovė vysto ir kitas tvarias inovacijas: emisijas mažinančias pašarų technologijas ir tvarios augalininkystės sistemą. Visos šios technologijos kuriamos tam, kad ūkininkai galėtų dirbti tvariau, o vartotojai maitintis maistu, kuris neturės neigiamo poveikio aplinkai.
Šios technologijos taps proveržiu visoje maisto vertės grandinėje.

Laurynas Miškinis
Ekologinių produktų ir komercijos vadovas

Filtrai

Ekologiški produktai Pienas ir pieno produktai Daržovės Grūdų produktai Grybai Kiaušiniai Konservuoti produktai Sriubos