AB MV GROUP Production

Viena didžiausių alkoholinių gėrimų gamybos įmonių regione, vienijanti keturias lietuviškų gėrimų tradicijas puoselėjančias gamyklas: „Stumbrą“, „Alitą“, „Anykščių vyną“ ir „Guberniją“.

Sutelkusi 4 gamyklas, „MV GROUP Production“ turi unikalų gamybinės įrangos, laboratorijų ir technologijų centrą bei įvairių kompetencijų ir idėjų kupiną komandą, galinčią kurti išskirtinius produktus.
Įmonės produkcija eksportuojama į daugiau nei 45 užsienio šalis ir produktai yra laimėję daugiau nei 200 tarptautinių apdovanojimų įvairiuose konkursuose. Keletui gaminių suteikta saugomos geografinės nuorodos ir saugomos kilmės vietos nuorodos kokybės ženklai. Šia ES kokybės politika siekiama apsaugoti konkrečių produktų pavadinimus, unikalias savybės, susijusias su geografine kilme ir tradicijomis.

AB „MV GROUP Production” gamyklose yra integruota kokybės, maisto saugos ir aplinkosaugos vadybos sistema (IMS), atitinkanti tarptautinių standartų ISO 9001, ISO 14001 ir maisto saugos sertifikavimo schemos FSSC 22000 reikalavimus.

The Nines Family Kv Horizontal En Preview

Stumbras Vodka Relaunch Family Print A4 1
Alita Relaunch Bcuvee Preview 2
Ernesta Varnelienė
Eksporto vadovė

Filtrai

Alkoholiniai gėrimai