AB Žemaitijos pienas

AB „Žemaitijos pienas“ – viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, įsikūrusi Telšiuose – ant septynių kalvų. Pirmą kartą įmonė dokumentuose paminėta dar 1924 m. Telšių pieninė jau tuo metu garsėjo savo produkcija, kuria aprūpino ne tik regioną, bet ir eksportavo užsienio šalims. Šiandien, dėka per beveik 100-ą veiklos metų sukauptos ir perduotos patirties, įmonė gamina virš 200-ų puikios receptūros pieno produktų ir asortimentą nuolat plečia naujais inovatyviais produktais.

Kietasis sūris DŽIUGAS® labiausiai prisidėjo prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje, pelnęs daugybę titulų ir daugiau nei 78 tarptautinius apdovanojimus. Ne mažiau populiarūs ir įvertinti yra ir kiti įmonės gaminamų pieno produktų prekinių ženklų gaminiai: MAGIJA® pieno desertai, PIK-NIK® plėšomos sūrio lazdelės, RAMBYNO® rūkyto sūrio užkandžiai, DOBILAS® ekologiški pieno produktai ir kt.

Kokybė yra įmonės prioritetas, todėl nuolat tobulėjame ir siūlome savo klientams itin aukštos kokybės produktus. Įmonės produkcijos kokybę garantuoja žaliam pienui taikomi aukščiausi standartai, pažangūs technologiniai procesai, kuriais siekiama užtikrinti aukštą maistinę vertę ir nepriekaištingą jo saugumą. Mūsų pastangų rezultatas – populiarūs produktai patogiose ir patraukliose pakuotėse. Svarbus vaidmuo tenka Nepriklausomai tyrimų laboratorijai. Šios laboratorijos specialistai atlieka nuolatinę žalio pieno, papildomų medžiagų, galutinių produktų kontrolę.

Bendrovės integruota maisto saugos ir kokybės vadybos sistema yra pagrįsta Maisto kodekso (Codex Alimentarius) principais. Visos procedūros parengtos ir įgyvendinamos pagal tarptautinių standartų ISO 22000, FSSC22000 ir BRC Global Standard for Food Safety reikalavimus. Jos reglamentuoja galimų biologinės, cheminės ar fizinės taršos šaltinių nustatymą, rizikos veiksnių kontrolę ir užtikrina aukštą galutinių produktų kokybę.

Įmonės maisto saugos ir kokybės vadybos sistema buvo reguliariai audituojama vidaus ir išorės audito įmonių. Profesionali įmonės komanda koncentruojasi į prioritetus ir siekia maksimalaus rezultato, todėl pirkėjus kasdien pasiekia tik kokybiški, saugūs, sveiki ir skanūs pieno produktai.

Smoked Cheese Snacks Rambyno
Organic Dairy Products Dobilas
Hard Cheese Dziugas
Severina Butkė
Rinkodaros vadovė

Filtrai

Pienas ir pieno produktai