MB Medaus Magija

Esame MB Medaus magija įkūrėjai, Vilma ir Tomas Žygaičiai – baigę verslo studijas susidomėjome bitininkyste ir sukūrėme bitininkystės ūkį.

Natūtalus bičių medus bei kiti bičių produktai Lietuvoje yra plačiai vartojami, todėl mes nusprendėme sukurti naują, įdomesnį medaus produktą, kuris būtų patrauklesnis bei gardesnis. Eksperimentuodami išsiaiškinome, kad medų galima maišyti su natūraliomis uogomis ir žolelėmis, o tai veda prie visiškai naujų produktų, kuriuos pavadinome „Medaus desertais”.

Mūsų tikslas buvo medaus ir uogų derinį padaryti skanų, patrauklios išvaizdos bei ilgai galiojantį nepridedant jokių konservantų, todėl atradome nuostabią inovaciją – liofilizaciją (džiovinimas šalčiu)! Tai šiuo metu geriausias uogų, vaisių, daržovių, vaistažolių ir kitų produktų džiovinimo būdas, kuriuo galima ilgai išlaikyti jų skonį ir maistingumą. Šios technologijos pagalba yra išsaugoma net 99% produkte esančių vitaminų bei mineralų. Proceso metu pašalinamas vanduo, todėl nebevyksta rūgimo procesai ir tokios uogos tampa ilgo galiojimo skanėstu.

Taip pat pasirūpinome, kad medaus desertai būtų gaminami iš aukštos kokybės medaus – bitininkystės ūkiai yra neužterštose teritorijose, kuriose nėra pramonės, medaus kokybę tikriname sertifikuotose labaratorijose, kurios užtikrina maisto saugos standartus pagal ES normatyvą, medaus desertų gamybai naudojame specialią įrangą, atitinkančią europinius standartus. Medus apdorojamas nenaudojant aukštos temperatūros, todėl visos mineralinės medžiagos ir vitaminai yra išsaugomi. Sumaišius šias išdžiovintas uogas su natūraliu medumi, gauname naujos kartos medų, praturtintą vitaminingomis uogų savybėmis. Tai ateities medus, kuris ne tik gardus desertas, bet tuo pačiu ir naudingas mūsų organizmui.

Medaus desertus galima naudoti taip pat, kaip ir įprastą medų, pavyzdžiui, pagardinti arbatą, arba tiesiog į šiltą vandenį įdėjus medaus desertą su pipirmetėmis gauname labai skanią mėtų arbatą. Taip pat skanu tepti ant duonos ar skrebučio arba tiesiog valgyti gryną.

Taigi, medaus desertai yra unikalus, įnovatyvus ir pasaulyje dar naujas produktas. Pagrindinės savybės: gardus skonis, natūrali bei vitamininga sudėtis, išskirtinis bei stilingas pakuotės dizainas. Visi šie kriterijai tikrai pritrauks jūsų klientų dėmesį.

Visa Produkcija 2
1 9 2
Tomas Žygaitis
Generalinis direktorius