UAB Birštono mineraliniai vandenys ir Ko

Įmonė savo veiklos pradžią sieja su 1924 metais, kai pirmą kartą Lietuvoje pramoniniu būdu į butelius buvo pradėtas pilstyti mineralinis vanduo. Vandenys buvo prisotinami angliarūgštės ir ruošiami platesniam naudojimui. Kadangi šio regiono vandenys buvo plačiai žinomi dėl pripažintų savo naudingų savybių, buvo nuspręsta Birštono mieste pastatyti gamyklą, kad išskirtinių savybių turintį vandenį žmonės galėtų vartoti ne tik kurorto sąlygomis, bet ir plačiau.

Seniausi įmonės gaminai – tai šaltinių „Vytautas” ir „Birutė” vanduo, išpilstytas į butelius. „Vytautas” ir „Birutė” gaminami nuo 1924 metų. „Vytauto” ir „Birutės” pavadinimai buvo pasiūlyti Juozo Tumo-Vaižganto 1922-asiais.

Šiandien Birštono mineraliniai vandenys yra moderni įmonė, naudojanti ne tik pažangias technologijas, bet ir griežtus kokybės kontrolės metodus, bei siekianti, kad natūralus mineralinis vanduo pasiektų vartotoją lygiai toks pats, kokį naudojo mūsų protėviai, semdami jį iš šaltinio. Dabartiniu metu gaminamas trijų rūšių natūralūs mineraliniai vandenys „Vytautas”, „Birutė” ir „Akvilė”. Produkcija eksportuojama į Latviją, Estiją, Rusiją, Baltarusiją, Angliją, Airiją, Vokietiją, Izraelį, Kiprą, Uzbekistaną, JAV, Kiniją ir kt.

Filtrai

Nealkoholiniai gėrimai Mineralinis vanduo