UAB Choco Group

Esame novatoriški lietuviško šokolado gamintojai. Mūsų produktai dėmesingai ir meistriškai gaminami Lietuvoje iš itin kruopščiai atrinktų ingredientų.
Unikalaus dizaino šokolado pakuotėse slepiasi išskirtiniai ir netradiciniai skoniai. Tai šokoladas, kuris suteiks laimės Jums ir Jūsų artimiesiems! Mūsų šokoladu galite mėgautis vienu pačiu (nepamirškite pasidalinti su draugu 😉 arba naudojant jį kaip sudėtinę dalį įvairiausiuose receptuose.

Šiais metais dvi Mulate šokoladų kolekcijos Charming bei Aqua pelnė tarptautinį A’Design apdovanojimą! Šiuo apdovanojimu mūsų šokoladas buvo pripažintas kaip kokybiškas, unikalus ir originalus produktas.

Mes skiriame didelį dėmesį kokybei ir sveikatai. CHARGING juodasis šokoladas su organinių kanapių baltymais, be pridėtinio cukraus buvo sukurtas konsultuojantis su dietologais ir sportininkais. Subalansuotas sportuojantiems, aktyviems ir sveiką gyvenseną propaguojantiems žmonėms. Šokolado sudėtyje yra ne mažiau nei 70 % kakavos, 20 % baltymų, 24 % skaidulinių medžiagų.

O PIENINIO ŠOKOLADO KREMUS gaminame iš kakavos sviesto ir liofilizuotų uogų. Sudėtyje palmių aliejaus ir hidtrintų riebalų nėra.

Mūsų tikslas, kad Jūs, įsigyję mūsų šokolado, galėtumėte mėgautis ne tik skoniu bet ir gera emocija, kurią sukuria staigmena, slypinti po kiekviena šokolado plytele

Indrė Barčiūtė
Eksporto vadovas

Filtrai

Konditerijos gaminiai Šokoladas