UAB Ekko LT

Sutelkdami dėmesį į tvarų produktų tiekimą, mes vykdome oficialiai sertifikuotų ekologiškų produktų gamybą. Specializuojamės nerafinuoto šaltai spausto rapsų aliejaus, išspaudų, miltų ir baltyminių miltelių gamyboje. Mes remiame vietinius žemės ūkius – būtent todėl visi mūsų produktai yra gaminami tik iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų.

EKKO laikosi nulinių atliekų politikos. Tai reiškia, kad nė viena mūsų naudojamų pirminių žaliavų nėra iššvaistoma ar išmetama. Pažangus gamybos procesas leidžia ekologiškai užaugintas ir šaltai spaustas rapsų sėklas perdirbti į keturis aukščiausios kokybės vartojimui paruoštus produktus, išlaikiusius visas naudingąsias rapsų sėklų maistines savybes. Mūsų pasirinktas gamybos procesas užtikrina, kad tai būtų daroma be jokios žalos gamtai.

Mūsų aliejus yra gaminamas tik iš itin aukštos kokybės rapsų sėklų, kurios yra tvariai auginamos nuolatos prižiūrimuose ekologiniuose žemės ūkiuose. Mūsų griežti žaliavų atsirinkimo bei gamybos standartai leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės ekologišką produktą nuo pat sėklos iki parduotuvių lentynų. EKKO ekologišką rapsų aliejų galima vadinti tikru šiuolaikinės virtuvės turtu. Tai – šaltai spaustas ir nerafinuotas aliejus, omega 3, 6, 9 bei vitaminų E ir K šaltinis. Mūsų aliejus išlaiko visas geriausias savo savybes gaminant net iki 190 laipsnių temperatūros. Visi mūsų produktai tinka veganams ir vegetarams. Be to, savo sudėtyje neturi GMO, glitimo ir kitų nereikalingų priedų.

Daugiau nei 70 % mūsų produktų yra eksportuojama į užsienio rinkas, įskaitant Skandinaviją, Aziją ir Europą. Esame oficialiai sertifikuoti gamintojai, turintys ekologiško maisto gamybos – „EkoAgros“ – pažymėjimą, ir savo gamybos metu vadovaujamės RVASVT sistema. Įmonėje diegiamas ir BRC standartas. Visi mūsų produktai atitinka mažmeninės prekybos bei HORECA sektorių standartus, taip pat yra pritaikyti įsigyti maisto gamintojams, platintojams bei ekologiniams žemės ūkiams.

Be savo prekės ženklo mes taip pat siūlome produktus su jūsų prekės ženklo privačia etikete. Mes visada esame pasiruošę padėti paruošti privačią etiketę, atitinkančią jūsų rinkos standartus. Mes siūlome daugybę įvairių pakuotės tipų bei variantų.

Pasitelkdami šiuolaikines technologijas ir tikėdami socialinės atsakomybės nauda, mes esame pasiruošę tiekti ekologišką maistą pačiu tvariausiu būdu.
EKKO – ekologiškas rapsų aliejus, pagamintas su meile mums ir mūsų žemei!

Ekko 2 1
Ekko 1
Aurimas Bagdanavičius
Vadovas

Filtrai

Ekologiški produktai