UAB EKO PIRK

EKO PIRK gamina ir platina ekologiškus ir natūralius produktus. Įmonė įkurta 2009 metais Vilniuje, Lietuvoje. Mūsų misija – skleisti sveiko ir tvaraus gyvenimo idėjas. Esame rinkos lyderiai Baltijos šalyse, tiekiantys kokosų aliejų, kokosų produktus ir sviestinį ghi su prekių ženklais AMRITA ir AUKSO arba su kliento privačia etikete. Savo produkciją eksportuojame visoje Europoje ir parduodame per savo el. parduotuvę visose Baltijos šalyse.

PRIVAČIŲ ETIKETŲ SPRENDIMAI

8 metų patirtis tiekiant privačių prekių ženklų gaminius leidžia užtikrinti tik geriausią kokybę! Gaminsime Jūsų prekę su Jūsų privačia etikete ir pristatysime tiesiai į Jūsų rankas! Privačios etiketės sprendimai galimi naudojant mažus minimalius kiekius.

KOKYBĖ SVARBI

Kokosų aliejaus produktai perkami tik iš BRC sertifikuotų Tiekėjų. Mes pasirenkame tik geriausios kokybės tiekėjus iš Šri Lankos ir Filipinų.
Mes laikomės aukštų maisto gamybos standartų ir gaminame kokosų aliejų ir sviestą GHEE pagal Maisto saugos vadybos sistemą ISO 22000:2005 ir HACCP (rizikos analizė ir kritiniai valdymo taškai).
Mes nuolat atliekame laboratorinius tyrimus, kad užtikrintume gaminių kokybę.

MES DIDŽIUOJAMĖS

SIAL INOVATION 2020 PASIRINKIMAS: bananų miltai, kokosų kavos ir arbatos kremas (kokosų pieno milteliai), datulių sirupas, obuolių sirupas, ryžių sirupas ir speltų sirupas.
Private Label Manufacturers Association (PLMA) 2019 m. naujų produktų paroda – idėjų prekybos centras: ekologiškos duonvaisio juostelės.
SIAL INOVATION 2018 PASIRINKIMAS: kokosų aliejaus ir sviesto ghi mišinys.

MŪSŲ ASORTIMENTAS

Ghee Linija
Sirupai
Agnė Milerytė
Eksporto projektų vadovė

Filtrai

Augaliniai produktai Ekologiški produktai Pieno produktai