UAB EP prekyba

EPbar – tai lietuviški funkciniai batonėliai, akmeninėmis girnomis trinti riešutų kremai, džiovinti vaisiai becukriame šokolade.
Energijos protinei ir fizinei veiklai suteikiantys funkciniai batonėliai gaminami iš įvairių riešutų kremų (anksčiau vadintų sviestais), liofilizuotų uogų ir vaisių bei sėklų (čija, moliūgų, linų, pan.).
EPbar gaminiai yra sukurti sveikos mitybos entuziastų ir ištobulinti profesionalaus virtuvės šefo, todėl yra ne tik sveikatai palankesni, bet nuostabiai skanūs! Dalis produkcijos turi „Rakto skylutės“ simbolį.
Šie natūralūs ingredientai yra puikus skaidulinių medžiagų, baltymų ir įvairių mikroelementų šaltinis, suteikiantis ilgalaikį sotumo jausmą ir energiją. Tai – tikras maistas!
→ Visi EPbar gaminiai tinka vegetarams, dauguma ir veganams, palankūs keto, paleo, Viduržemio jūros ar kitų mitybos planų besilaikantiems žmonėms.
× EPbar gaminiuose NĖRA GMO, pridėtinio cukraus, glitimo, palmių aliejaus ar hidrolizuotų riebalų, dirbtinių skonio, aromato stipriklių, konservantų.

Epbar Batoneliu Rinkinys Sveikeris Original A Copy
Epbar Coconut Butter 1
Epbar Pistachio Butter