UAB Grainmore

Įvairių grūdų perdirbimo ir probiotikų gamybos įmonė UAB „Grainmore“ naudoja pažangiausius technologinius metodus, leidžiančius sukurti ir klientams pasiūlyti natūralius, saugius, aukščiausios kokybės produktus. Įmonė superka grūdus ir perdirba į kruopas, dribsnius, granola, įvairius ekstrūduotus produktus bei probiotikus.

Bendrovės išskirtinumas – tai moderniai įrengtas fabrikas ir laboratorija bei novatoriškas produktų gamybos procesas, leidžiantis įgyvendinti reikliausius užsakovų pageidavimus. Inovatyvi ir patirties turinti bendrovė, subūrusi stiprią profesionalų komandą, Jums siūlo aukščiausios kokybės paslaugas bei gaminius.

„Grainmore“ gamykloje naudojamasi 10,000 tonų talpos elevatoriumi ir modernia grūdų laboratorija. Malūne sumontuotos dvi valymo linijos, užtikrinančios efektyvų ir ekonomišką grūdų valymą. Dvi kruopų malimo linijos leidžia operatyviai ir lanksčiai atlikti užsakymus. Dirbama pasitelkus šveicarų gamybos Buhler įrengimus, užtikrinančius aukščiausią produktų kokybę. Kruopų bei dribsnių gamybos procesas yra automatizuotas ir nepriekaištingai atliekamas nuo grūdų priėmimo iki logistikos.

„Grainmore“ įgyvendina aplinkai draugišką darbo metodą. Į gamtą išmetamas oras nuodugniai filtruojamas, o triukšmo tarša mažinama specialiais duslintuvais. Gamykloje įrengta moderni bio katilinė, kurioje kaip kuras sunaudojamos grūdų perdirbimo atliekos, todėl gamybos ciklas uždaras, beatliekinis. Fabrike šiuo metu perdirbamos avižos, kviečiai, miežiai, rugiai. Žaliava tiekiama mažmeninei ir didmeninei rinkai.

Mantas Petrauskas
Pardavimų vadovas

Filtrai