UAB Litamilk

Litamilk yra inovatyvi ir kiekvienais metais auganti įmonė, rinkoje dirbanti daugiau kaip 20 metų. Litamilk tiekia pieno ir jo produktų ingredientus pieno pramonei, ledų gamybai ir konditerijos gaminiams. Įmonėje gaminami sausi pieno mišiniai LITALAC® bei SofiMILK yra plačiai žinomi dėl jų pastovios kokybės bei tvarumo.

Litamilk glaudžiai bendradarbiauja su didžiausiais pieno produktų tiekėjais bei gamintojais Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir už Europos ribų esančiose šalyse.
Daugiau nei 90% produktų yra eksportuojama į Europos Sąjungos šalis, Azijos regioną, Okeaniją, Afriką, Arabų šalis. Sukaupta patirtis, žinios, gamybinio proceso ir produktų išmanymas bei pritaikymas leidžia būti vienu patikimiausiu pieno miltų, maisto bei pašarinių priedų tiekėju Lietuvoje ir už jos ribų.
Įmonėje įdiegta HACCP sistema, o visi pagaminti produktai atitinka ES keliamus reikalavimus. 2012 metais Litamilk įgyvendino Geros gamybos praktikos standartą GMP +, o 2016 metais buvo akredituota Halal sertifikatu. 2018 metais Litamilk gavo Kosher sertifikatą bei Maisto saugos sistemų sertifikatą – FSCC22000.

Litamilk priklauso Europos Sąjungos Prekybos pieno produktais asociacijai Eucolait (www.eucolait.be), Lietuvos maisto asociacijai bei Lietuvos pramonės ir amatų prekybos rūmams, buvo organizaciniame komitete rengiant 2015 metų IDF Pasaulinį pienininkystės kongresą Vilniuje.

Filtrai

Kiaušiniai Pienas ir pieno produktai