UAB SAUDA

Didmeninės prekybos ir gamybos įmonė „Sauda“ savo veiklą pradėjo 1991 metais. Įmonė tapo gerai žinoma rinkoje dėl savo plataus produktų asortimento ir puikaus užsakymų vykdymo. Šiandien UAB SAUDA yra viena didžiausių prieskonių, prieskonių mišinių ir konditerijos žaliavų gamintojų ir pakuotojų Lietuvoje. „Sauda“ klientai yra ne tik mažmeninės prekybos, bet ir maisto pramonės gamybos įmonės.

Įmonėje dirba daugiau nei 80 žmonių. „Sauda“ būstinė ir daugiau nei 4000 kvadratinių metrų gamybinės-sandėliavimo patalpos yra Kauno rajone. Įrangos atnaujinimas, erdvė žaliavoms laikyti ir gamybai vykdyti, leido „Sauda” padidinti savo mėnesines gamybos apimtis iki 1,4 milijono vienetų ir 140 tonų įvairių prieskonių, jų mišinių bei konditerinių žaliavų. Platus produktų asortimentas klientams tiekiamas ne tik į Baltijos šalis, bet ir Airiją, Jungtinę Karalystę, Ispaniją, Vokietiją, Lenkiją, Čekiją.

Sudėtingesni mitybos įpročiai ir naujos maisto gamybos technologijų naujovės lėmė prieskonių mišinių kūrimą ir pritaikymą šiuolaikiniam skoniui. „Sauda“ šiuo metu siūlo daugiau nei 400 skirtingų prieskonių mišinių, bei įvairovė nuolat plečiasi.

Klientui pageidaujant UAB „SAUDA” pakuoja prieskonius, prieskonių mišinius, konditerines žaliavas su privačiu prekės ženklu. Be to, klientui pageidaujant mūsų technologai sukurs prieskonių mišinius pagal kliento norus, o patyrę „Sauda“ specialistai pasirūpins žaliavomis, pakuočių dizainu, gamyba ir pristatymu.

Sauda
Artūras Baltrukonis
Eksporto vadovas

Filtrai

Prieskoniai