UAB Straikas

1999 m. pradėjusi savo veiklą nuo “plyno lauko” investicijų, 2009 m. UAB “Straikas” pasuko žemės ūkio srities projektų vykdymo link. Pirmoji veikla šioje srityje – lietuviškų žemės ūkio produktų eksportas, rinkos paieškos ir marketingas žemės ūkio produkcijos augintojams. Bendradarbiavimui su užsienio rinkomis augant ir pastebint didėjantį vartotojų norą rinktis natūralius, kokybiškus maisto produktus, ypač – paženklintus ES ekologiško produkto ženklu, buvo nuspręsta sukurti aukštos pridėtinės vertės lietuviškų sulčių liniją.

Sumanymui įgyvendinti bendrovė 2013 m. įsigijo 3000 m2 gamybinę bazę Šalčininkų rajone, Didžiųjų Baušių kaime, ir, investavę į jos rekonstrukciją ir pritaikymą gamybos reikmėms, pradėjo sveikų lietuviškų sulčių gamybą. UAB “Straikas” yra vienas didžiausių ir pažangiausių natūralios beržų sulos gamintojų Europoje. Metinis beržų sulos surinkimo ir apdorojimo pajėgumas yra 2 000 000L.

Europos Komisijai paskelbus Lietuvą kaip vieną ekologiškiausių pasaulio valstybių, nutarta toliau tęsti investicijas ekologiškų maisto produktų srityje: investuoti į pažangesnę įrangą, kurti naujus produktų skonius ir gaminti ES ekologiško produkto ženklu žymimus gaminius. Dėl šios priežasties 2014 m. UAB “Straikas” nusprendė plėstis kaip maisto pramonės gamintojas ir investavo į natūralaus, ekologiško kūdikių maistelio cecho vystymą.

Šiuo metu UAB “Straikas” vykdo eksportą į Latviją, Estiją, Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, Daniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Suomiją, Rusiją, Pietų Korėją, Omaną, Kiniją, Izraelį, Slovėniją, Gruziją, Japoniją.

Gintarė Didžiokaitė
Eksporto vadovė

Filtrai

Nealkoholiniai gėrimai