Naujiena
2024 Geg 13

Ekologiški produktai iš Lietuvos ryškiai švietė BIOFACH 2024 parodos padangėje

Vasario 13-16 dienomis Niurnberge, Vokietijoje, parodoje BIOFACH 2024 sužibo ryškiausios ekologiškų maisto produktų ir gėrimų žvaigždės. Ši didžiausia pasaulyje ekologiškų produktų paroda suteikė galimybę maisto gamintojams ir tiekėjams pristatyti savo unikalią produkciją, naujausias technologijas ir kvapą gniaužiančias ateities vizijas.

Šiemet BIOFACH 2024 parodą aplankė daugiau nei 35 000 lankytojų, o daugiau kaip 2 550 dalyvių pristatė savo ekologiškus šedevrus. Tačiau didžiulį įspūdį paliko ir septyni Lietuvos maisto produktų ir gėrimų gamintojai, kurie stovėjo koją kojon su pasaulio lyderiais.

Jungtiniame Lietuvos paviljone žibėjo tokios įmonės kaip UAB „Dehidra”, UAB „Orivega”, UAB „EKO PIRK”, UAB „Naturus”, UAB „BIOGAMI”, UAB „Choco Group”, ir UAB „Allive Europe”. Šios įmonės ne tik pristatė savo produkciją, kaip šalčiu džiovintus vaisius ir uogas, kanapių ir moliūgų produktus, natūralius sirupus, mišinius kokteilių gamybai ir pan., bet ir aktyviai bendravo su potencialiais klientais iš Vokietijos, Europos ir viso pasaulio.

Po parodos, įmonių atstovai prabilo apie tai, kaip sėkmingai buvo pasiekti jų iškelti tikslai: pristatyti lietuvišką produkciją ir suprasti jos paklausą ekologiškų produktų rinkoje. Dėl didžiulio susidomėjimo ir pasiekto rezultato, įmonės, kurios dalyvavo šiame renginyje, jau planuoja savo dalyvavimą ir 2025 metais.

Parodos metu surengtas susitikimas su LR ambasadoriumi Vokietijoje Ramūnu Misiuliu ir LR žemės ūkio atašė Vokietijoje Eivina Žižiūnaitė–Allbaz. Susitikimo metu ne tik pristatyti Lietuvos paviljono dalyviai ir jų produkcija, bet ir aptarti tolesni bendradarbiavimo ir dalyvavimo kitais metais parodos klausimai.

Tai tik vienas iš daugelio Lietuvos maisto sektoriaus triumfų tarptautinėje padangėje. Mūsų šalis išlieka tikra ekologiškų inovacijų jėga, o jos gamintojai – tikri talentai, besiveržiantys pirmyn į globalų pripažinimą.

Biofach 2024
2024 m. vasario 13-16 d.
Niurnbergas, Vokietija