Naujiena
2024 Geg 13

Lietuviški delikatesai parodoje ISM 2024: saldi sėkmės istorija

Kelne, Vokietijoje, 2024 m. sausio 28–31 d., vyko išskirtinis konditerijos gaminių renginys – tarptautinė specializuota saldumynų ir užkandžių parodą ISM 2024. Tarp daugybės dalyvių iš viso pasaulio, Lietuvos maisto ir gėrimų gamintojų dalyvavimas renginiui suteikė išskirtinio skonio. Jungtiniame Lietuvos stende savo produkciją demonstravo net 10 įmonių: AB „Alkepa“, MB „Unikor“, UAB „Geld Baltic“, UAB „Aldigus“, UAB „Ustukių malūnas“, UAB „Granex“, UAB „Dzūkija“, UAB „Javinė“, UAB „Gusania“, UAB „Golski LT“. Nuo sveikų sausainių ir traškučių iki šaltyje džiovintų ledų – lietuviškos produkcijos įvairovė ir gausa liudijo augančią Lietuvos reikšmę konditerijos pramonėje.

ISM 2024 – paroda, išsiskirianti inovacijų ir bendradarbiavimo galimybėmis, pritraukė per 30 000 lankytojų iš daugiau nei 140 šalių. 1 427 parodos dalyviai iš 74 šalių ne tik demonstravo daugybę skanių patiekalų, bet ir pristatė naujausias tendencijas, formuojančias konditerijos pasaulį.

Lietuvos atstovams ISM 2024 nebuvo tik paroda; tai buvo platforma užmegzti naujus ryšius ir sustiprinti esamus. Atlikus apklausas ir dalyvaujančių įmonių atsiliepimus tapo akivaizdu, kad jungtinio Lietuvos stendo pristatymas ISM 2024 parodoje buvo naudingas įvairiomis prasmėmis.

Visų pirma, paroda suteikė neįkainojamų tinklaveikos galimybių, leidžiančių Lietuvos gamintojams užmegzti ryšius su potencialiais klientais, pramonės influenceriais ir sprendimų priėmėjais iš Vokietijos, Europos ir kitų šalių. Renginys padėjo dalyvavusioms įmonėms pristatyti savo produkciją pasaulinėje arenoje, padidinant jų matomumą ir pasiekiamumą.

Be to, Lietuvos įmonės pasinaudojo ISM 2024, kad suprastų vartotojų poreikius ir lūkesčius. Tiesiogiai bendraudami su specialistais, pirkėjais, platintojais ir investuotojais, įmonės surinko esminę rinkos apžvalgą, kuri padės jų ateities strategijoms ir produktų kūrimui.

1706709173811

Sėkmės istorijos nesibaigė parodos pabaiga. Apmąstymai po renginio atskleidė, kad Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje pranoko lūkesčius. Pagrindinis tikslas – pristatyti lietuviškus gaminius platesnei auditorijai, identifikuoti galimus platintojus ir didinti eksporto galimybes – pasiekė puikių rezultatų.

Didžiulis susidomėjimas ir teigiamas lietuviškų gaminių priėmimas patvirtino jų metodų veiksmingumą. Dėl to jau rengiami planai dėl dalyvavimo ISM 2025, o tai rodo įsipareigojimą siekti tvaraus augimo ir įsitvirtinimo tarptautinėje rinkoje.

1706709174127

Vienas išskirtinių renginio akcentų – Lietuvos stende vykęs susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos žemės ūkio atašė Vokietijoje Eivina Žižiūnaitė-Allbaz ir Kelno parodos atstovybės Baltijos šalyse koordinatorė Daiva Paulauskienė. Šis susitikimas suteikė galimybę dar geriau pristatyti Lietuvos parodos dalyvius ir jų produkciją bei paskatinti diskusijas apie galimus bendradarbiavimo būdus.

Apibendrinant galima teigti, kad ISM 2024 Lietuvos konditerijos gamintojams tapo reikšmingu įvykiu, pabrėžiančiu jų, kaip svarbių žaidėjų pasaulinėje rinkoje, poziciją. Dėl strateginio dalyvavimo ir nepaliaujamo atsidavimo kokybei bei naujovėms šios įmonės įtvirtino savo pozicijas pasaulinėje arenoje ir paliko saldų sėkmės skonį. Jiems optimistiškai ir ryžtingai žvelgiant į ateitį, aišku viena – pasaulis pradeda mėgautis lietuviško meistriškumo ir skonio malonumais.

ISM 2024
2024 m. sausio 28-31 d.
Kelnas, Vokietija