Naujiena
2024 Lie 02

Tarptautinė gėrimų paroda „Prowein 2024“

2024 m. kovo 10–12 d. Diuseldorfe, Vokietijoje, įvyko viena didžiausių ir svarbiausių tarptautinių gėrimų parodų Europoje – „Prowein 2024“. Ši specializuota paroda pritraukė daugiau nei 50 000 lankytojų ir 5 400 dalyvių iš 65 šalių. Parodos metu susitiko gamintojai, platintojai, mažmenininkai ir pramonės specialistai iš viso pasaulio. Renginio metu buvo užmegzti svarbūs verslo kontaktai, pristatyti nauji produktai ir aptartos naujausios alaus, vyno, spiritinių bei kitų gėrimų pramonės tendencijos.

Lietuva, turinti gilias gėrimų gamybos tradicijas, taip pat nebuvo išimtis. LitFood organizuotame Lietuvos stende savo produkciją pristatė šeši žinomi gėrimų gamintojai: AB „MV Group Production“, UAB „Pakruojo dvaro spirito varykla ir alaus darykla“, UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“, UAB „Padvaisko dvaras“, UAB „Italiana LT“ ir UAB „Švyturys-Utenos alus“. Šie gamintojai sulaukė ypatingo lankytojų dėmesio ir užmezgė naujų verslo kontaktų.

„Prowein 2024“ paroda buvo itin naudinga Lietuvos gėrimų gamintojams. Jie ne tik užmezgė naujus kontaktus su potencialiais klientais, bet ir atnaujino jau esamus ryšius su partneriais iš Vokietijos, Europos bei kitų pasaulio šalių. Parodos metu įmonės turėjo puikią galimybę pristatyti savo produkciją, identifikuoti rinkos tendencijas ir vartotojų poreikius.

Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektų dalyvavimas parodoje „Prowein 2024“ buvo itin sėkmingas. Įmonės padidino savo eksporto dalį, pardavimus ir planuoja dalyvauti kitų metų parodoje. Lietuvos stendą parodos metu aplankė ir Lietuvos žemės ūkio atašė Vokietijoje – Eivina Žižiūnaitė-Allbaz, bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) atstovė Neringa Sedelskė. Susitikimų su „Prowein“ organizatoriais metu buvo aptartas Lietuvos įmonių dalyvavimas kitų metų parodoje.

„Prowein 2024“ paroda dar kartą patvirtino, kad Lietuva turi ką pasiūlyti pasaulinei gėrimų rinkai. Sėkmingi verslo kontaktai, užmegzti parodoje, ir didelis susidomėjimas lietuviškais gaminiais rodo, kad mūsų šalis yra vertinama už kokybę ir inovacijas. Tai neabejotinai prisidės prie tolesnio Lietuvos gėrimų pramonės augimo ir tarptautinio pripažinimo.

1710152444698