29 Bir 2022

Šiaurės Amerikos – Lietuvos Verslo Forumas

Seminaras

2022 m. birželio mėnesio pabaigoje LitFood kartu su Žemės ūkio ministerija ir LR ambasada Vašingtone organizuoja verslo misiją į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV). Preliminari verslo misijos data – š. m. birželio 27–30 d. Vienas pagrindinių planuojamos verslo misijos renginių – birželio 29 d. prestižiniame Union League klube Filadelfijoje vyksiantis Šiaurės Amerikos-Lietuvos Verslo Forumas.

Šiaurės Amerikos Lietuvos Verslo Forumas – pirmasis tokio pobūdžio renginys, kuriuo siekiama paskatinti LR valstybės, atstovybių, Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo bendradarbiavimą. Renginyje tikimasi sulaukti apie 250 Lietuvos ir Šiaurės Amerikos politikos, verslo, tarptautinių verslo ryšių skatinimo organizacijų atstovų.

Forumo diskusijų temos:

Forumo metu LitFood organizuos išskirtinį Lietuvos maisto ir gėrimų sektoriaus potencialo pristatymui skirtą renginį, į kurį bus pakviesti Šiaurės Amerikoje veikiantys maisto ir gėrimų importuotojai, distributoriai, prekybos tinklų atstovai. Renginio metu turėsite galimybę betarpiškai pabendrauti su potencialiais verslo partneriais bei aptarti galimas plėtros Šiaurės Amerikos rinkoje galimybes.

Verslo misijos metu, taip pat bus organizuojami atskiri teminiai susitikimai su JAV Rytų pakrantėje įsikūrusiais maisto ir gėrimų pramonės verslais, verslo asociacijų, JAV valdžios bei atskirų institucijų atstovais. LR žemės ūkio atašė JAV Karolis Anužis yra pasirengęs padėti suorganizuoti reikiamus susitikimus pagal Lietuvos maisto pramonės atstovų, planuosiančių vykti į Verslo misiją, poreikius.

NB! Verslo misija bus remiama ŽUM – planuojamas finansavimo intensyvumas – iki 70% tinkamų finansuoti išlaidų.

Įmonių atstovus, norinčius dalyvauti verslo misijoje, kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas.