29 Bir 2022

Lietuvos ir Azerbaidžano verslo forumas

Seminaras

„Litfood“, kartu su Lietuvos Respublikos prezidentūra, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, organizuoja Azerbaidžano – Lietuvos verslo forumą, kuris vyks gegužės 18 d. 14 val. Baku esančiame Heydar Aliyev centre.

Forumą atidarys Azerbaidžano ir Lietuvos prezidentai, renginyje dalyvaus LR ministerijų, įmonių ir verslo asociacijų atstovai. Pagrindinis verslo forumo tikslas – stiprinti Lietuvos ir Azerbaidžano partnerystę tarptautinės prekybos srityje, rasti potencialių partnerių bei užmegzti naujus verslo kontaktus su Azerbaidžano įmonėmis.

Pagrindinės forumo temos:

Po forumo vyks dvišaliai B2B susitikimai su Azerbaidžano įmonių atstovais.

Įmones, norinčias dalyvauti verslo forume bei gyvai vyksiančiuose B2B susitikimuose, kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais. Registracija į renginį vyksta iki gegužės 10 d.

NB! Visas kelionės išlaidas įmonės padengia pačios. Atvykstant į Azerbaidžaną Lietuvos piliečiams reikia galiojančio Covid-19 paso ir vizų, jas galima gauti Azerbaidžano ambasadoje Vilniuje arba oficialiame elektroninių AZ vizų portale evisa.gov.az.

Dėl registracijos ir informacijos apie logistinius klausimus prašome kreiptis į Irma Šlaičiūnaitę-Černiauskienę el. paštu i.cerniauskiene@litfood.lt arba telefonu +370 638 77244.

Kilus klausimams apie verslo vizito turinį, maloniai prašome kreiptis į LR Prezidento patarėją Vaidą Augustinavičių tel. nr. +370 698 42216.